Tip

Bio-enzym Bio -P1 do septiku 100 g

Cena
99,00 Kč s DPH (21 %)
Nakupte 2 a více a ušetřete
1 kus 99,00 Kč (81,82 Kč bez DPH ) / ks
2 - 9 kusy 49,00 Kč (40,50 Kč bez DPH ) / ks
10 a více kusů 47,00 Kč (38,84 Kč bez DPH ) / ks
Ušetříte 0,00 Kč
Dostupnost
Výrobce
Velkoobchodni-ceny
Kód zboží
9241
Nevíte si rady s výběrem? Zeptejte se odborníka

BIO-P1 je biologický přípravek určený k likvidaci organických nečistot v septicích, žumpách, suchých záchodech a domovních čistírnách odpadních vod. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach.

Využití v septicích a žumpách : Na povrchu obsahu septiku se po použití vytvoří pěna a u dna jemná usazenina. Po pravidelných aplikacích se obsah těchto nádrží rozloží na kalovou vodu a pokud má septik přepad, odteče do kanalizace. Tím se zamezí vyvážení septiku. V případě, že septik přepad nemá, usazený kal je zkapalněný, nezapáchá a je zbaven zdraví škodlivých patogenních látek. Přípravek je vhodné používat po celý rok, i v zimním období, neboť obsah septiku v zimě nezamrzá.

Využití v suchých záchodech: Po nalití do suchého záchodu začnou bakterie s rozkladem a zmizí nepříjemný zápach. K úplnému rozložení exkrementů, včetně toaletního papíru, dochází za 2 až 3 měsíce. Je důležité suchý záchod alespoň 1x týdně prolít vodou.

Využití v biologických čistírnách : Přípravek zvyšuje účinnost domovních čistíren odpadních vod. Je vhodný též na nastartování čistírny po vyvezení kalů.

Hmotnost (kg) 0.1